II Leśny Cross Śladami Leśniczego

PozycjaNrImięNazwiskoPłećMiastoKlubMetaKMKatMieszkaniec OlesnaMistrzostwa Leśników
118AndrzejNowakMSosnowiecNowak-Team00:44:50.01M 1-99/1
239DamianSkupińskiMKrzeczowAtelier Sportu Konopiska, Klub Biegacza Warta00:44:53.02M 1-99/2
315DawidKulikMOlesnoLKS Victoria Olesno00:48:47.03M 1-99/31
48MarekGrundMStrzebińMafia Team Lubliniec00:50:16.04M 1-99/4
541DamianSowaMCieciułówKB Florian Zajączki Pierwsze00:50:33.05M 1-99/5
640MarcinKatzyMZêbowiceSobas Team / Katzy Team00:51:32.06M 1-99/6
710RyszardKernMKotórz Ma³yKB Odra Opole00:52:06.07M 1-99/7
836RafałGniłaMPraszka00:54:18.08M 1-99/8
91AntoniBonkMKochciceMafia Team Lubliniec00:54:30.09M 1-99/9
1013TomaszKubackiMCieciu³ówKS FLORIAN ZAJACZKI DRUGIE00:55:16.010M 1-99/10
1121KrystynaPawlikK£owoszówMafia Team Lubliniec00:55:50.01K 1-99/12
1217DamianLewandowskiMOlesno00:56:59.011M 1-99/113
1327MałgorzataStefańskaKOrzesze-00:57:25.02K 1-99/2
149DamianKatzyMGmina ZębowiceKatzy Team00:59:29.012M 1-99/12
1547El¿bietaLewickaK00:59:36.03K 1-99/3
1648£ukaszSztukaM00:59:36.013M 1-99/13
1729MariuszStrzelczakMZajączki DrugieKS Florian Zajączki Drugie01:02:09.014M 1-99/14
1820Rafa³OmietañskiMOlesno01:02:13.015M 1-99/154
196RobertGrobelnyMOlesno01:02:13.016M 1-99/165
2025MarekSikoraMOpoleSIKOR TEAM OPOLE01:03:53.017M 1-99/17
2126MariuszSoborakMWierzchowisko01:04:02.018M 1-99/18
2231DawidWiendlochaMBorki Małe01:04:24.019M 1-99/196
2314LeszekKudliñskiMLubliniecCarbon Silesia Sport01:04:25.020M 1-99/20
2419TomaszOliwaMRzêdowice01:04:48.021M 1-99/21
2542KrzysztofMaunesM01:04:51.022M 1-99/22
2622Pawe³Pi¹tekMOlesnoOleski Klub Sportowy01:04:51.023M 1-99/237
274AdrianaCierpia³KBlachownia01:05:58.04K 1-99/4
2828Jaros³awStefañskiMChorzów01:06:48.024M 1-99/24
297JustynaGrundKStrzebiñMAFIA TEAM LUBLINIEC01:07:21.05K 1-99/5
3030Pawe³ŒlusarekMMiasteczko Sląskie131blp01:07:36.025M 1-99/25
3116£ukaszLadraMJaworzno01:10:05.026M 1-99/26
3238AnnaGaliczakK01:10:54.06K 1-99/6
3334JacekErtelMNowa WieœSparta Ultra Team01:11:00.027M 1-99/271
3435MagdalenaGrycmanK01:11:01.07K 1-99/7
3544OliwiaStawekK01:11:26.08K 1-99/8
3637Rados³awRachwalikMKruszynaCentralna Szkoła PSP w Częstochowie01:11:54.028M 1-99/28
3723JerzyRosó³MŚwierczeLeœny klub biegacza01:13:52.029M 1-99/2982
382DamianBrodackiMŚwierczeLZS Borki Wielkie01:14:18.030M 1-99/309
393TomaszChor¹¿ewskiMSiechniceOKOBOCIANA01:19:40.031M 1-99/31
4024Micha³SalwiñskiMŻytniówzaDYSZKA Rudniki01:24:52.032M 1-99/32
4112ViktorKryshmaruMD¹browa Górnicza01:27:45.033M 1-99/33
4243JacekStanekM01:28:38.034M 1-99/34
4346PiotrFamu³aM01:28:38.035M 1-99/35
4445SebastianMiozgaM01:28:38.036M 1-99/36
4533KrystynaRuda-ErtelKNowa WieœSparta Ultra Team01:31:03.09K 1-99/93

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w wynikach prosimy o zgłoszenie ich za pomocą formularza reklamacyjnego.

Nasi partnerzy:

Copyright (C) 2023 Atelier Sportu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony internetowej www.marketingnowejfirmy.pl