Wiosenna 10

LpNrImieNazwiskoRokP³eæMiastoKlubMetaKMKatMieszkaniec gminy
13Micha³Bator2006MKie³czyg³ówKlub Biegacza Warta00:33:15.01M18-29/1
2115DamianSkupiñski1999MKrzeczowAtelier Sportu, Klub Biegacza Warta00:33:44.02M18-29/2
318DamianChodak1989M£êkiñskoLKS OMEGA Kleszczów00:36:12.03M30-39/1
476PiotrMach2002MGomunice00:36:59.04M18-29/3
5136KarolWarzocha1976MWierzbicaLOLOLeci00:37:40.05M40-49/1
654ArekKonieczko1979MKolaczkowiceCasto Czewa00:38:38.06M40-49/2
765TomaszKubacki1992MCieciu³ówKS FLORIAN ZAJ¥CZKI DRUGIE00:39:21.07M30-39/2
8112Rafa³Sadowski1987MTrzciniecKB SPARTAKUS Be³chatów00:39:23.08M30-39/31
978KrzysztofMaci¹g1985MKielceSpeleoklub Œwiêtokrzyski00:39:30.09M30-39/4
1064EmilKrakowski1985MKolonia Krêpa00:39:33.010M30-39/5
11118JacekStachula1988MMiedŸno00:39:56.011M30-39/6
1288MarcinModliñski1978MDylow SzlacheckiKlub Biegacza Warta00:40:28.012M40-49/3
1379S³awomirMadejski1984MRadkowiceSpeleoklub Œwiêtokrzyski00:40:29.013M40-49/4
1493Przemys³awNowicki1985MRadomskoBiegacze w Radomsku00:40:34.014M30-39/7
1525Mi³oszDobrakowski2002MZamoœcie Kolonia00:41:16.015M18-29/4
1642WojciechJasku³a1973MTomaszów MazowieckiWanda Panfil Team00:41:30.016M50-59/1
1789JacekMruszczyk1976MPajêcznoKlub Biegacza Warta00:42:00.017M40-49/5
1883KacperMas³owski2004MKleszczów00:42:15.018M18-29/5
19111TomaszRzeŸnik1983MBe³chatówNiezrzeszony00:42:27.019M40-49/62
2094ArturOgórek1971MBe³chatówKB SPARTAKUS BE£CHATÓW00:42:32.020M50-59/2
2131MateuszGa³wiaczek2006MRadomsko00:42:41.021M18-29/6
2281TomaszMarkowski1982MWrzosowa00:42:57.022M40-49/7
2352Bart³omiejKo³odziejczyk1982MWierzbica00:43:03.023M40-49/8
2474Jaros³aw£udczak1985MD¹browa Rusiecka00:43:23.024M30-39/8
2598MateuszPazera2003MOstro³êka00:43:25.025M18-29/73
2615EdwardBukowski1969MKluczborkCentrum Kultury w Kluczborku00:43:28.026M50-59/3
2717AnnaBuresz1987KKleszczówOmega Kleszczów00:43:43.01K30-39/1
2897KrzysztofPaj¹k1986MŒlêzaeTutor00:43:47.027M30-39/9
2943ArturHoffman1981M£uszczanowicePozytywnie Zabiegani Kleszczów00:43:55.028M40-49/9
30100DawidPeroñski1990MKleszczów00:44:18.029M30-39/10
314AndrzejBêczkowski1978MPajecznoKlub Biegacza Warta00:44:47.030M40-49/10
32128Pawe³Szulc1994MKleszczów00:45:15.031M30-39/11
3385Pawe³Minecki1978MSulmierzyce00:46:20.032M40-49/114
3423DawidCon1988MPiotrków TrybunalskiUltra Piotrków00:46:25.033M30-39/12
3527KasiaDuraj1993KKonstantynów £ódzki00:46:33.02K30-39/2
3657Przemys³awKoniowski1990MSulmierzyce00:46:57.034M30-39/135
37121£ukaszStawicki1989MKleszczów00:46:59.035M30-39/14
3887£ukaszModliñski1980MPajêcznoKlub Biegacza Warta00:47:09.036M40-49/12
3913JarekBroniszewski1989MPajêczno00:47:11.037M30-39/15
4024AndrzejCudak1973MGidleRozbiegajmy Radomsko RR00:47:33.038M50-59/4
4177Rafa³Mach1976MGomunice00:47:36.039M40-49/13
4299MichalPeronski1987MKleszczówLuszczanowice00:47:42.040M30-39/16
4336KrzysztofGórnik1979MRadomskoKBKS Radomsko00:47:50.041M40-49/14
4475Katarzyna£yp-Wroñska1979KRadomskoKBKS Radomsko00:47:50.03K40-49/1
4522Pawe³Ciupa1980MBlok DobryszyceBLOK EKIPA00:48:10.042M40-49/15
46140JustynaWoszczyk1986KLgota Wielka00:48:30.04K30-39/3
47127£ukaszSzulc1986MKleszczówKS Alfa Kleszczów00:48:40.043M30-39/17
48109PiotrPytlarczyk1972MPajêcznoKlub Biegacza Warta00:48:59.044M50-59/5
4953SzymonKomor1990MSulmierzyce00:49:00.045M30-39/186
50139LenaWojewoda-Pokora1982KEligiówLena00:49:11.05K40-49/27
5133LarsGontarz1978MBe³chatówPGE Elektrownia Be³chatów00:49:12.046M40-49/16
5244EwaJurczyk1978KKletniaAktywni Kamieñsk00:49:20.06K40-49/3
53113MariuszSewerynek1979MKamieñskAktywni Kamieñsk00:49:22.047M40-49/17
5490Pawe³Musia³1985MBe³chatów00:49:59.048M30-39/19
55102Micha³Pieroñski1988MDêbowiec Ma³yDÊBOWIEC BIEGA00:50:01.049M30-39/20
56199IrinaAntoniuk2000KKie³czyg³ów00:50:17.07K18-29/1
57120SzczepanStawczyk1958MRadomskoKBKS Radomsko00:50:17.050M60-99/1
5838Micha³Grocholski1976MBe³chatów00:50:40.051M40-49/18
5995SylwesterOlejniczak1976MCzêstochowa00:50:42.052M40-49/19
60135DanutaUrbaniak1972KGorzkowice00:50:42.08K50-99/1
61200MarcinKurowski1995MRadomsko00:50:55.053M18-29/8
6235£ukaszGotartowski1978MMas³owice00:50:56.054M40-49/20
639MarianB³aszczyk1955MBe³chatów00:50:58.055M60-99/2
648PiotrBiniecki1984MSulmierzyce00:51:03.056M40-49/218
65104£ukaszPokora1983MSulmierzyce00:51:04.057M40-49/229
6611RemigiuszBotór1973MKrêpa00:51:27.058M50-59/6
6769PiotrKuœmierek1989MSulmierzyce00:51:28.059M30-39/21
68122JustynaStêpieñ1982K£ódŸ00:51:29.09K40-49/4
6955IlonaKoniowska1992KSulmierzyce00:51:32.010K30-39/410
7056Pawe³Koniowski1988MSulmierzyce00:51:32.060M30-39/2211
7114Jaros³awBugajski1982MZawady00:51:59.061M40-49/23
7237AndrzejGrabowski1982MRadomskoAktywni Kamieñsk00:52:16.062M40-49/24
7312Pawe³Braun1990MBe³chatów00:52:26.063M30-39/23
74130AnnaSzymczak1980KBe³chatówKlub Biegaczy Spartakus Be³chatów00:52:37.011K40-49/5
7558RyszardKoszur1987MK¹tyRyszard00:52:59.064M30-39/2412
76124MagdaSzafrañska1996KSulmierzyce00:53:05.012K18-29/2
7729ArturFigza³1980MJaskrówJest Lepiej Run Team00:53:06.065M40-49/25
78129KatarzynaSzydlowska1985KSulmierzyce00:53:14.013K30-39/5
7930MaciejGajda1984MSulmierzyce00:53:24.066M40-49/26
8082DamianMarszalek1990MSulmierzyce00:53:24.067M30-39/2513
81132Rafa³Trojan1987MSulmierzyce00:53:24.068M30-39/2614
8270Stanis³awLacki1969MStrzelce Wielkie00:53:31.069M50-59/7
8332JoannaGarstka1982KSulmierzyceESBank i Przyjaciele00:53:32.014K40-49/615
8445WioletaKa³êdkiewicz1988KSulmierzyce00:53:37.015K30-39/616
8560WojciechKowalczyk1961MBe³chatówKlub Biegacza Spartakus00:53:40.070M60-99/3
8662MarcinKrajewski1997MSulmierzyce00:53:54.071M18-29/9
8780ZuzannaMakles2000KPopów00:53:55.016K18-29/3
8859TadeuszJêdrzejczyk1956MPytowice00:54:04.072M60-99/4
89103ZbigniewPieroñski1959MDêbowiec Ma³yDêbowiec Biega00:54:06.073M60-99/5
9028OskarDworaczyk2005MOstro³êka00:54:14.074M18-29/10
91110MarcinRzeŸnik1986MSulmierzyce00:54:16.075M30-39/2717
92134AdamTylkowski1987MBe³chatów00:55:04.076M30-39/28
93114KatarzynaSidorczuk1978KBe³chatówKB Spartakus Be³chatów00:55:25.017K40-49/7
9419Przemys³awChwal1983MPajêczno00:55:41.077M40-49/27
9520KingaCimcioch2005KRz¹œnia00:55:49.018K18-29/4
967IzabelaBiniecka1996KKie³czyg³ów00:55:51.019K18-29/5
97126AnetaSzczepocka1980KGomuniceAktywni Kamieñsk00:55:51.020K40-49/8
98131ElizaTatara1987KBe³chatów00:56:09.021K30-39/718
9921AgnieszkaCiupa1979KBlok DobryszyceBLOK EKIPA00:56:10.022K40-49/9
100133DominikaTrybunia-Orzeszek1984KDabrowka00:56:11.023K40-49/1019
10191DagmaraNiedŸwiecka1991KRadomskoRozbiegajmy Radomsko00:56:20.024K30-39/8
102142Micha³Zakrzewski1991MRadomskoRozbiegajmy Radomsko00:56:21.078M30-39/29
103138PaulinaWilkowska1995KKleszczów00:56:25.025K18-29/6
104160JustynaKaczmarczyk1982KDworszowice Pakoszowe00:56:37.026K40-49/11
105108KrzysiekPo¿arlik1991MCzêstochowaJest Lepiej Run Team00:56:45.079M30-39/30
10641SzymonJargan1987MMakowiska00:57:00.080M30-39/31
10750JakubKokosiñski2004MBe³chatówSzarak Nowa Wieœ00:57:04.081M18-29/1120
10846TomaszKisiel1968MWrzosowaSFC Solutions00:57:11.082M50-59/8
1091JoannaAndrzejczyk1987KBe³chatów00:57:31.027K30-39/9
1102Micha³Andrzejczyk1990MBe³chatówTeam Nieidealni00:57:32.083M30-39/32
111106WiolettaPopio³ek1977KDabrowa00:57:57.028K40-49/1221
11251MaciejKokosiñski2006MBe³chatówSzarak Nowa Wieœ00:58:00.084M18-29/1222
11363MonikaKrakowska1988KKolonia Krêpa00:58:13.029K30-39/10
11448MonikaKlimczak-Nagielska1987KDzialoszyn00:58:43.030K30-39/11
11534AgnieszkaGos-Stacherska1982KKleszczów00:58:57.031K40-49/13
1165JerzyBigora1964MPiekary00:59:51.085M60-99/6
117137DariuszWerecki1967MStarcza196701:00:01.086M50-59/9
11847GabrielKlecha1966MStarczaStarcza Runners Team01:00:30.087M50-59/10
119116AnnaSoboñ1979KD¹browa01:00:31.032K40-49/14
120117RobertSoboñ1977MD¹browa01:00:34.088M40-49/2823
12171OliwiaLeksiñska2004KBe³chatówKB Spartakus Be³chatów01:01:12.033K18-29/7
12249ArturKokosiñski1977MRadomskoSzarak Nowa Wieœ01:02:10.089M40-49/29
123105TomaszPopio³ek2006MSulmierzyce01:03:44.090M18-29/1324
12440LeslawJañczyk1956M¯³obnica01:04:06.091M60-99/7
12573AleksandraLewandowska1991KPajêcznoTwój Punkt Masa¿ i Akupunktura01:05:14.034K30-39/12
12672Bart³omiejLeksiñski2000MBe³chatówKB Spartakus Be³chatów01:07:35.092M18-29/14
12767OlaKustalik1999KSulmierzyce01:08:02.035K18-29/825
12884KatarzynaMinecka1981KSulmierzyce01:08:02.036K40-49/1526
12968RobertKustalik1998MRadomsko01:08:03.093M18-29/1527
1306KatarzynaGrzybek1978KNone01:12:29.037K40-49/16
131101KingaPêciak1979KWiewiec01:25:01.038K40-49/17
132143EwelinaZarzycka1983KSulmierzyceATHLETICS TEAM PRUSICE01:26:22.039K40-49/18

W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w wynikach prosimy o zgłoszenie ich za pomocą formularza reklamacyjnego.

Nasi partnerzy:

Copyright (C) 2023 Atelier Sportu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt strony internetowej www.marketingnowejfirmy.pl